Potrzebujesz porady?      tel  +48 729 086 289      posta  eshop@thechillidoctor.pl

Chilli Keyring - pudełko z brelokiem ze stali nierdzewnej

Prezent za darmo
Chilli Keyring - pudełko z brelokiem ze stali nierdzewnej

Miej zawsze przy sobie papryczki chili! Nigdy nie wiesz, kiedy poczujesz ochotę na coś piekielnie ostrego. Z naszym wodoodpornym, tytanowym brelokiem zawsze będziesz gotowy. W oryginalnym opakowaniu prezentowym znajdziesz brelok wielokrotnego użytku oraz 6 probówek z najpopularniejszymi proszkami chili: Chipotle, Bird's Eye, Habanero, Naga Bhut Jolokia, Trinidad Scorpion Moruga i Carolina Reaper.

Cena za 1 sztuk wraz z VAT: 129,00 zł
Prezent
W magazynie Expedujeme 23.03.2023
Opis

Chilli Keyring - pudełko z brelokiem ze stali nierdzewnej

Znasz to, wychodzisz z domu i sprawdzasz, czy masz przy sobie najważniejsze rzeczy. Telefon komórkowy, portfel, klucze… i chili! Jeśli nie zrobisz kroku (a raczej nie ugryziesz kęsa) bez papryczki, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Dzięki naszemu specjalnemu breloczkowi zawsze możesz mieć przy sobie swoje ulubione ostre przyprawy i smakować wszystkie potrawy według własnego pomysłu. W każdej chwili będziesz mógł z łatwością dosypać chili do czegokolwiek. Do posiłków w pracy, w domu i w podróży. Nawet do cappuccino w kawiarni lub na lody.

A co jest najlepsze? Dostarczymy Ci trwały tytanowy i wodoodporny brelok z logo The Chillidoctor z 6 probówkami zawierającymi najpopularniejsze proszki chili. Od łagodnych, takich jak wędzony Chipotle, po diabelnie ostre Bird's Eye czy tropikalne Habanero, po trzech zwycięzców ostrości - Naga Bhut Jolokia, Trinidad Scorpion Moruga i Carolina Reaper. Tylko od Ciebie zależy, które chili dodasz do pęku kluczy.

Wymiary: długość 56 mm, średnica 18 mm

Waga: 50 g

 

 

SZYBKA WYSYŁKA

Odsyłamy do 48 godz.

100 000 +

Zadowolonych  klientów

TRANSPORT  GRATIS

U zamówień powyżej 330 zł

BONUSOWY PROGRAM

Prezenty do zakupu