Potrzebujesz porady?      tel  +48 729 086 289      posta  eshop@thechillidoctor.pl

Extremely HOT Selection - zestaw upominkowy

Nowość
Prezent za darmo
Extremely HOT Selection - zestaw upominkowy

Zestaw upominkowy dla koneserów chilli, zawierający trzy najostrzejsze papryczki chilli na świecie: Naga Bhut Jolokia, Trinidad Scorpion Moruga i Carolina Reaper. Zapakowane w stylowe drewniane pudełko.

Cena za 1 sztuk wraz z VAT: 99,00 zł
Prezent
W magazynie Expedujeme 23.03.2023
Opis

Extremely HOT Selection - zestaw upominkowy

Ten zestaw upominkowy zawiera trzy najostrzejsze papryczki chilli na świecie: Naga Bhut Jolokia, Trinidad Scorpion Moruga i Carolina Reaper. Zapakowany jest w piękne drewniane pudełko, dzięki czemu jest idealnym prezentem na każdą okazję. Te papryczki nie są dla osób o słabym sercu, są wyjątkowo ostre i idealne dla tych, którzy kochają odważne i pikantne smaki.

Naga Bhuj Jolokia, znana również jako „Ghost Pepper”, to jedna z najostrzejszych papryczek na świecie o wyjątkowym ziemistym smaku. Trinidad Scorpion Moruga kojarzona jest ze względu na intensywna ostrość i owocowy smak. Carolina Reaper to oficjalnie najostrzejsza papryczka chilli na świecie o słodkim i dymnym smaku.

Ten zestaw upominkowy jest idealny dla prawdziwych koneserów chilli poszukujących intensywnych i wyjątkowych doznań. Drewniane pudełko dodaje elegancji i może być ponownie wykorzystane do przechowywania mniejszych przedmiotów.

Zawartość opakowania:

- Drewniane pudełko upominkowe

- Carolina Reaper proszek 9 g

- Trinidad Scorpion Moruga proszek 9 g

 - Naga Bhut Jolokia proszek 9 g

Wymiary : 85 x 150 x 40 mm

Waga: 150 g 

SZYBKA WYSYŁKA

Odsyłamy do 48 godz.

100 000 +

Zadowolonych  klientów

TRANSPORT  GRATIS

U zamówień powyżej 330 zł

BONUSOWY PROGRAM

Prezenty do zakupu