Potrzebujesz porady?      tel  +48 729 086 289      posta  eshop@thechillidoctor.pl

Kim jesteśmy i co robimy


O firmie The ChilliDoctor

Dla niektórych chili jest po prostu ostre. Dla nas to cały świat smaków, aromatów i kolorów, które warto poznać i posmakować.

The ChilliDoctor działa od 2012 roku.

Chilli importujemy z całego świata, gdzie kupujemy ją bezpośrednio od lokalnych hodowców i producentów. Mamy wysokie wymagania dotyczące jakości naszych produktów. Wychodzimy z założenia, że ​​znamy pochodzenie każdej uprawianej papryki oraz sposoby jej przetwarzania i przechowywania. Sami odwiedzamy wiele miejsc i podobnie jak prawdziwi entuzjaści i dostawcy wysokiej jakości produktów chili poszerzamy ciągle niezbędną wiedzę know-how.

Produkty chilli sprzedajemy przez cały rok hurtowo i detalicznie - w naszym e-sklepie lub zaopatrujemy w nie sklepy lub restauracje. W naszym menu znajdziesz papryczki chili suszone w całości, kruszone na płatki i granulki, mielone i marynowane, na wszystkich stopniach ostrości. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać subtelny egzotyczny akcent do czekoladowych deserów lub napojów, autentyczny smak kuchni meksykańskiej lub indyjskiej, czy też pokonać własne granice odporności dzięki najostrzejszym paprykom świata, jesteśmy gotowi na Twoje przyszłe kulinarne doznania.

Dlaczego warto wybrać papryczki chili od nas?

Ekskluzywne papryczki chili, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Posiadamy najszerszą ofertę wszystkich rodzajów papryczek chili w Polsce

Kupujemy wysokiej jakości papryczki chili z całego świata

Zapewniamy stałe dostawy papryczek chili przez cały rok

BRC Food Certyfikat

Współpracujmy bezpośrednio z certyfikowanymi hodowcami i producentami

Gwarantujemy pełną identyfikowalność pochodzenia papryczek

SZYBKA WYSYŁKA

Odsyłamy do 48 godz.

100 000 +

Zadowolonych  klientów

TRANSPORT  GRATIS

U zamówień powyżej 330 zł

BONUSOWY PROGRAM

Prezenty do zakupu