Potrzebujesz porady?      tel  +48 729 086 289      posta  eshop@thechillidoctor.pl

Super Hots! - Niezwykle ostre paczki chili

-10 %
Prezent za darmo
Super Hots! - Niezwykle ostre paczki chili

Nie boisz się wyzwań i uwielbiasz extra ostre chilli? Wierzymy na słowo! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkową mieszankę produktów z najostrzejszej papryki świata. A dzięki endorfinom, które wybuchną po pikantności, to opakowanie jest również pełne radości!

Teraz możesz cieszyć się tym piekłem w specjalnej cenie.

Uwaga: bardzo ostre! Nie dla początkujących! 

Zwykła cena: 129,00 zł
Cena za 1 sztuk wraz z VAT: 116,10 zł
Prezent
W magazynie Expedujeme 23.03.2023
Opis

Super Hots! - Niezwykle ostre paczki chili

* Ten pakiet nie zawiera pudełka upominkowego

Trzy najbardziej ostre rodzaje papryczek chili z naszej oferty we wszystkich możliwych formach. Rekordziści, którzy nie spadają poniżej miliona w skali palenia Scoville'a. Jeśli dostaniesz gęsiej skórki od samych nazw takich jak Carolina Reaper, Scorpion Moruga lub Bhut Jolokia, a Twoja ślinka już cieknie, mamy dla Ciebie ważną wiadomość. Potrzebujesz tylko tego pakietu!

W paczce ekstrakt śmierci z chili znajdziesz: 

  • Królową wszystkich chili - papryczkę Carolina Reaper, która osiąga ostrość 2200000 SHU, znajdziesz ją w opakowaniu w postaci pokruszonych płatków i zmielonego proszku. Zapewni nie tylko dodatkową porcję ostrości, ale także słodki smak.
  • Karaibskie piekielne Trinidad Scorpion Moruga z drugą na świecie ostrością 2 000 000 SHU, które zapakowaliśmy w postaci proszku i całych suszonych papryczek. Mają nieodparty owocowy smak oraz aromat i pieką naprawdę porządnie (i przez długi czas).
  • Papryczki Naga Bhut Jolokia mają 1000000 SHU, a dzięki naszemu opakowaniu możesz się nimi delektować w postaci zmielonego proszku i płynnego przecieru chili, który doskonale sprawdza się jako baza do sosów czy dipów. 

SZYBKA WYSYŁKA

Odsyłamy do 48 godz.

100 000 +

Zadowolonych  klientów

TRANSPORT  GRATIS

U zamówień powyżej 330 zł

BONUSOWY PROGRAM

Prezenty do zakupu