Potrzebujesz porady?      tel  +48 729 086 289      posta  eshop@thechillidoctor.pl

Delikatesy

Zawsze jest czas na coś piekielnie dobrego. Wybierz z naszej oferty pysznych przysmaków chili.
Niezależnie od tego, czy stawiasz na słodkie, słone, czy nawet płynne, ostre przysmaki.
Delikatesów nie może zabraknąć między daniami na każdej porządnej imprezie czy uroczystości,
ale będą one również oryginalnym prezentem dla miłośników chili.

Suszona Wołowina Jerky - Extra Hot z Naga Bhut Jolokia 50 g

Suszona Wołowina Jerky - Extra Hot z Naga Bhut Jolokia 50 g

Dopełnij białka i smakuj wysokiej jakości suszoną wołowine Jerky Extra Hot z bardzo ostrą papryką Naga Bhut Jolokia. Najlepszy i najgorętszy sposób na uzupełnienie energii (i kapsaicyny) w drodze, w szkole i w pracy, nawet o każdej porze dnia, aby zachęcić do koncentracji i odpędzić sen.

Skład Wołowina, woda pitna, sos sojowy, sos Worcester, powidła, przyprawy, papryka, pieprz biały i czarny, Naga Bhut Jolokia chilli papryczki.
Ostrość
  • 5
Kraj pochodzenia Czechy
Cena za 1 sztuk wraz z VAT: 31,90 zł
W magazynie Expedujeme 23.03.2023
Opis

Suszona Wołowina Jerky - Extra Hot z Naga Bhut Jolokia 50 g

Bhuút! Bhuút! Tak właśnie ryczą krowy, tęskniąc za połączeniem z papryczką Bhut Jolokia. Dodaje to dobrego kopyta. I możesz być pewien, że nasze suszone Jerky nigdy nie wyschną! Z jednej strony idealnie odpędza głód (lub pragnienie czegoś grzesznie dobrego), ale może też wywołać wodospad łez i potu. Nie wspominając o tym, że dodaliśmy do niej te niezwykle ostre karaibskie papryczki, które w skali Scoville'a przekraczają 1 000 000 SHU.

Suszona wołowina świetnie sprawdza się jako źródło szybkiej energii w drodze, w szkole i w pracy. Dodatkowo chilli wzmacnia koncentrację, a dzięki paprykom Naga Bhut Jolokia, które charakteryzują się bardzo intensywną i długo utrzymującą się ostrością, możesz być pewien, że nawet nie pomyślisz o spaniu. Idealny dla kierowców, studentów i wszystkich jedzących, prowadzących aktywny tryb życia. I oczywiście również dla wszystkich, którzy po prostu kochają wysokiej jakości suszone mięso.

SZYBKA WYSYŁKA

Odsyłamy do 48 godz.

100 000 +

Zadowolonych  klientów

TRANSPORT  GRATIS

U zamówień powyżej 330 zł

BONUSOWY PROGRAM

Prezenty do zakupu