Potrzebujesz porady?      tel  +48 729 086 289      posta  eshop@thechillidoctor.pl

World of Chillies – pakiet chilli z całego świata

-10 %
Prezent za darmo
World of Chillies – pakiet chilli z całego świata

Przygotuj się na prawdziwą podróżniczą gorączkę. Zabierzemy Cię w podróż za papryczkami uprawianymi we wszystkich zakątkach świata. Na pewno nie będziesz się nudzić - w opakowaniu znajdziesz całe suszone papryki, granulki, mielone proszki i przeciery płynne z Indii, Chin, Tajwanu, Malawi, Turcji, Peru, Meksyku i USA.

Podróż dookoła świata zaczyna się w Twojej kuchni. 

Zwykła cena: 139,00 zł
Cena za 1 sztuk wraz z VAT: 125,10 zł
Prezent
W magazynie Expedujeme 23.03.2023
Opis

World of Chillies – pakiet chilli z całego świata

Osiem inaczej przetworzonych i o różnej ostrości przysmaków chili. Jeśli zdecydujesz się rozpocząć podróż w Meksyku, w opakowaniu czeka na Ciebie paczka aromatycznych wędzonych Chipotle. Każdemu posiłkowi można nadać indyjski smak dzięki czerwonemu proszkowi z papryki Kashmiri. Płatki papryki Chaotian z Chin nadają każdemu daniu kuchni azjatyckiej nieodparty tradycyjny smak. Jak smakuje afrykańskie, naprawdę ostre chili, poznasz dzięki całej suszonej papryce Birds Eye pochodzącej z Malawi. U nas znajdziesz płynne przeciery chili w dwóch wariantach - czy Twoim ulubionym będzie przecier Tabasco z papryki z USA, czy też przecier Naga Bhut Jolokia pochodzący z Peru? Nie zapomnieliśmy też o największym wyzwaniu - najbardziej ostrej suszonej papryce na świecie Carolina Reaper uprawianej na Tajwanie. 

 

* Mimo, że pakiet nie jest zapakowany w formie prezentu, nadal wierzymy, że będzie to idealny i oryginalny prezent dla wszystkich miłośników chili. 

SZYBKA WYSYŁKA

Odsyłamy do 48 godz.

100 000 +

Zadowolonych  klientów

TRANSPORT  GRATIS

U zamówień powyżej 330 zł

BONUSOWY PROGRAM

Prezenty do zakupu